Bahçecik Veranda Kapama Otomatik Bahçe Tente Pergola

Otomatik Açılır Kapanır Bahçe Tente Pergola Veranda Kapama

Bahçecikte bir villa Verandası için hazırladığımız, Işıklı Teras - Bahçe Tente Pergolamız.

Bahçecik Gülaçtı Sitesi Veranda Kapama Otomatik Bahçe Tente Pergola

Doğayla bütünleşen insanlar Bahçeden ve Bahçe Tente Pergoladan vazgeçemezler.

bahcecik_gulacti_site

İstenilen seviyede durdurulabilen Bahçe Tente Pergola. Işıklı Pergola modelidir. Otomatiktir.

Dört mevsim süresince birçok değişik alternatif çözümleri ile dış mekânların vazgeçilmez tente çeşidi olan Bahçe Tente pergola modeli, her türlü sert ve sıcak hava koşullarına karşı da büyük bir dayanıklılık sunar. Şık tasarım, görsel açıdan hoş çizgisi ve modern hatları sayesinde çok uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır. Birçok farklı yaşam alanlarını daha ferah ve şık bir hale getirmek için Bahçe Tente pergola tente sistemi en uygun üründür.

Serin Yaz akşamlarında, Verandanızda Çay - Kahve keyfi yaşamak istermisiniz. Otomatik açılabilen kapanabilen, LED veya normal ışıklar ile teknolojiye uygun tasarımlar eklenebilen, Veranda Pergola Modelleri hakkında ücretsiz keşif ile, fiyat alabilirsiniz.
Yaz aylarında Bahçe keyifini çıkarmak, Kendi evinizde Bahçenizde Veranda'da oturarak, çayınızı içmek, Güneş ve hava koşullarından etkilenmeden, Otomatik, Işıklı, Veranda Bahçe Tente Pergola için hemen bizi arayabilirsiniz.

bahcecik_gulacti_site

Gününüzün belirli zamanlarında bahçenizde sakin bir zaman geçirmek istiyorsunuz ancak hava koşulları buna müsaade etmiyor. İşte Pergola bu durumlrda en çok tercih edilen bir unsur olarak bize yardımcı olmaktadır. Teknolojik gelişmelere uygun olarak tasarlanabilen, yapılacak olan alan için özel tasarım uygulanabilen otomatik pergola, ışıklı pergola, açılır kapanır pergola modellerimiz için bizim ile hemen iletişime geçebilir, teklif alabilirsiniz.

Yapı ruhsatı gerektirmez, Otomatik açılır - kapanır şekilde tasarlanmıştır. Bahçe Tente Pergola, Ergonomik ve fonksiyoneldir. Dört mevsim mekanı kullanma imkaanı sağlar. Motorlu, Kumandalı, Otomatiktir, istenilen seviyede durur.
ışıklı Veranda Pergola Modellerinde; Mekanın özelliği ele alınarak, özel yapılmaktadır. Bahçe Tente pergola sisteminde, istenilen seviyede durdurulabilme özelliği, ileri sarma, geri sarma, durdurulabilme fonksiyonları mevcuttur.

Verandanız, Size Özel Olsun.

İLETİŞİM

Kocaeli İzmit Bahçecik'de Otomatik açılır kapanır Işıklı Pergola yaptırmak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz.

CEP: ve Whatsapp 0530 976 1334

E-Mail:  info@kocaelipergola.com

 

Suadiye Pergola Tente

Suadiye Pergola Tente

Kartepe Suadiye Işıklı Otomatik Pergola

İNCELE
Joy Coffee Oval Pergola

Joy Coffee Oval Pergola

LED Işıklı Otomatik Pergola Cup OF Joy Coffee

İNCELE
Sapanca Cam Tavan Cam Oda

Sapanca Cam Tavan Cam Oda

Temperli Isı Camlı Kapı Önü Kapama

İNCELE