Kocaeli Başiskele Cam Tavan ve Giyotin Cam.

İşletmeler Villalar İçin Mükemmel Çözüm. Giyotin Cam ve Cam Tavan.

İşletmeler için Isıcamlı Kapı Girişi Giyotin Cam ve Cam Tavan Kapama.

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam
İşletmenize modernlik katarken, işletme sahiplerine ilkbahardan sonbahara kadar, oldukça fazla kazanım sağlamaktadır. Çerçevesiz giyotin cam ve Cam Tavan Sistemleri, yağmur veya rüzgâra, toza ve yapraklara ve ayrıca yaz akşamlarında sineklere, böceklere karşı mükemmel koruma sağlar.

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam
Yaz aylarında içeride çalışan klimanız dolayısı ile, iç kısmı soğuyan odalarınızda, içeride oluşan soğuk havayı da muhafaza eder. Ferah ve modern ortamlar sunar.
Kullanılan Cam Kalınlığı, 6 mm, 8 mm, 10 mm veya 12 mm temperli camlar kullanılmaktadır.
Camlar oldukça güçlüdür, Otomatiktir, Üç kanatlı olarak Ölçüleri alınıp montajlanmıştır..

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam

Burada kullandığımız sistemler, cam balkonlar, teraslar ,verandalar oluşturmak için de kullanılmaktadır.
Giyotin Cam kalınlığı yeterli olduğu için, ısı, ses gibi etkenler tesir etmemektedir. Giyotin Camlar, görüş açısı olarak şeffaf yada koyu renk camlı olarak kullanılmaktadır. Teknolojik olarak motorlu, otomatik seçenekler de eklenebilinmektedir. Dış Mekana Özel tasarım yapılmış Giyotin Camlar, istenirse dış ortam koşullarına uygun olarak açılır ve kapanır olarak hazırlanıp montaj yapılmıştır.
Kalın Temperli cam, binanınıza özel bir dış cephe oluşturur, binalara zarafet verir. İçeriye hava girişi neredeyse olmayacağından, Kış aylarında oldukça yüksek bir ısı kazanımı sağlayacaktır. 
Burada, Giyotin Cam sisteminin üzerine, Cam Tavan kullandık.

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam
Cam sisteminin üretim, montaj süresi 15 iş günüdür. Süre mevcut siparişlere bağlıdır. Bizimle iletişime geçerek, siparişinizin teslim tarihini bildirelim.

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam

Kurulumu Kolaydır, Düşük Maliyetlidir.Cam Ömrü 100 Yıla Ulaşır. Yangın Güvenliği, Yağış Ve Sıcaklık Düşüşlerine Karşı Direnç, Yavaş ısınır ve yavaş soğur, Yüksek Ses Emilimi, Korozyon olmaz. Dayanıklılık sunar. 

Bu sistemde bulunan camlar kullanıcı kişi tarafından istenilen seviye de tutulabilir. Yine kullanıcı kişinin isteği doğrultusunda sistemde bulunan cam modülleri, bir artı bir, bir artı iki, ya da, bir artı üç şeklinde sisteme uyarlanabilir. Her seçenekte yalıtım profesyonel şartlarda sağlanmaktadır.

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam

Villanıza, Terasınıza Balkonunuza Kapı Önü Cam Sistemi yaptırabilir, Hava koşullarına uygun olarak dilediğinizde açabilir, kapatabilirsiniz. Siparişleriniz, Deneyimli Ustalarımız tarafından özenle Montajı Yapılır. Kocaeli, Sakarya, Düzce, Yalova, illerinde ve ilçelerinde; Pergola, Pergola Tente, Giyotin Cam, Zemin Deck Kaplama, Kapı Önü Cam Kapama Sistemleri hizmetlerini vermekteyiz.

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam

basiskele-cam-tavan-ve-giyotin-cam
Sizler de, Villa, Teras, Balkon ve İşletmelere, işyerinize, Lokanta, Mağaza, Otel, Cafe, Restoranınıza, ister sabit, ister açılıp kapanan seçenekleri ile, LED aydınlatmalı, Otomatik Pergola, Giyotin Camlı Pergola, Tente Pergola, askılı pergola, ışıklı pergola, giyotin cam sistemi ve buradaki gibi Kapı önü Cam Kapama Sistemi yaptırmayı düşünüyorsanız hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
Daha önce montajı tamamlanan örneklerimize, Google Haritalarda, Facebook Sayfamızda, İnstagram Sayfamızda, internet sitemiz, kocaeli pergola.com, üzerinden de sayfalarımıza bakabilir, Bize danışarak ücretsiz keşif ile fiyat teklifi alabilirsiniz. Referanslarımız, Müşterilerimizin Memnuniyeti, bizim için ilk esastır. Hayırlı işler Bol Müşteriler diliyoruz. Güzel günlerde kullanmanız temennisi ile...
Kocaeli RAM Pergola.
Aziz Mahmut Karaman.
E-Mail adresimiz,  info@kocaelipergola.com,
Cep telefonu ve Whatsapp numaramız, 0, 530, 976, 13, 34.

Sapanca Ataevler Pergola

Sapanca Ataevler Pergola

Sapanca Ataevler Işıklı Pergola

İNCELE
İzmit Giyotin Cam ve Pergola

İzmit Giyotin Cam ve Pergola

Yenidoğan Giyotin Cam ve Pergola

İNCELE
Tüysüzler Veranda Teras Pergola

Tüysüzler Veranda Teras Pergola

İzmit Tüysüzler Veranda ve Terasa Pergola

İNCELE