İzmit Burger Yiyelim Restoran Pergola ve Giyotin Cam Montajımız

Fotoselli Kapı, Otomatik Giyotin Camlı ve Otomatik Pergola Montajımız.

Kocaeli İzmit, Giyotin Camlı, Otomatik Işıklı Pergola Montajı Videosu Youtube

burger_yiyelim_restoran_01

Kocaeli İzmit, Yürüyüş yolundaki yeni açılan Burger Yiyelim Restoran için yaptığımız Tam Otomatik, Açılır kapanır, Işıklı, Pergola Montajımız. Ayrıca buraya gene, açılır kapanır Otomatik Cam Giyotin montajımız da yapılmıştır.

İşletmeye uygun tasarımlar ve dizayn ile teknolojik tasarımlar teknolojik ilaveler ile Otomatik Giyotin Camlı, Oval Işıklı Pergola

burger_yiyelim_restoran_02

Dış Mekânlara Özel tasarım yapılmış Giyotin Camlar, istenirse dış ortam koşullarına göre, faydalanmak yada engellemek için, açılır ve kapanır olarak hazırlanır.

Otomatik kanatları sayesinde istenildiği yerde durdurulabilen giyotin cam sistemleri yaz - kış her mevsizmde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

burger_yiyelim_restoran_03

Boydan boya Giyotin Cam ile kaplı olan işletmede, üçe katlanan, duruma göre ikiye katlanan giyotin camlar, oldukça güzel bir görünüm ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak tasarlanıp hazırlanmıştır. Üç basamak olarak görünmesi, tam kapalı halidir. Üstteki tek camın indirilmesi, içeriye hava akışını sağlamaktadır. 

burger_yiyelim_restoran_04

İzmit Yürüyüş yolundaki yeni açılan Burger Yiyelim Restoran için yaptığımız Tam Otomatik, Açılır kapanır Işıklı, Pergola Montajımız. Ayrıca buraya gene, açılır kapanır Otomatik Cam Giyotin montajımız da yapılmıştır.

burger_yiyelim_restoran_05

iki cam olarak aşağıya çekilmesi, hava akışı ile beraber, dış ortamın görünmesi, daha ferah bir ortam elde etmek için tasarlanmıştır.

burger_yiyelim_restoran_06

otomatik kanatları sayesinde istenildiği yerde durdurulabilen giyotin cam sistemleri, yaz, kış her mevsimde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

burger_yiyelim_restoran_07

Fotoselli Kapı Montajı da beraberinde yapılmıştır. Sabit Doğrama

İşletmeye uygun tasarımlar ve dizayn ile, teknolojik tasarımlar, teknolojik ilaveler ile Otomatik Giyotin Camlı, Oval Işıklı Pergola ile beraber yapılmıştır.

burger_yiyelim_restoran_08

Aynı yerin tavanı için yapılan pergolanın özellikleri.

burger_yiyelim_restoran_09

Otomatik, Işıklı, açılır kapanır olarak tasarlanmış, dizayn edilip montajlanmıştır. 
Tüm iş yerleri için uygun tasarım ve dizayn ile teknolojik ilaveler yapılabilmektedir.
İstenilen seviyede durdurabilme özelliği ile dilediğiniz anda pergolanızı kapatabilir, açabilir, hava koşullarına uygun olarak kullanabilirsiniz.

burger_yiyelim_restoran_10

Kocaeli ram Pergola, işletmenize, işyerinize, en uygun tasarımda giyotin cam sistemleri ve otomatik ışıklı pergola tasarım ve montajında daayima yanınızdadır.

burger_yiyelim_restoran_11

Montajı biten bu iş yeri gibi sizlerde iş yerinizde, Gayet kullanışlı ve Hoş bir görünüm elde ederek, müşterilerinizi Dış Mekanınızda ağırlayabilirsiniz.

burger_yiyelim_restoran_12

Müşterilerinizi, hava koşullarına göre içeride veya dışarıda ağırlamak isterseniz, Kocaeli RAM Pergola işletmenize en uygun tasarımda, giyotin cam sistemleri ve, oval ışıklı otomatik pergola ile daima yanınızdadır.

burger_yiyelim_restoran_13

Otomatik Pergolanızı, güneşli günlerde kapatarak, Akşam saatlerinde gerek açarak, gerek kapayarak dış mekanlarınızda müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz.

burger_yiyelim_restoran_14

Müşterileriniz hava koşullarına göre içeride veya dışarıda ağırlamak isterseniz Kocaeli RAM Pergola işletmenize en uygun tasarımda giyotin cam sistemleri ve oval ışıklı otomatik pergola ile daima yanınızdadır.

burger_yiyelim_restoran_15

burger_yiyelim_restoran_16

Otomatik Pergolanızı, güneşli günlerde kapatarak, Akşam saatlerinde gerek açarak, gerek kapayarak dış mekanlarınızda müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz.

burger_yiyelim_restoran_17

burger_yiyelim_restoran_18

Sizler de, Villa, Teras, Balkon, İşletmeler, özel alanlar, özel istisna durumlar için Giyotin Camlı Pergola yaptırmayı düşünüyorsanız, Bize danışarak ücretsiz keşif ile fiyat teklif alabilirsiniz.
Giyotin Cam ve Pergola örneklerimizi, internet sitemiz kocaelipergola.com sayfalarımıza bakarak takip edebilirsiniz.

Sizlerde İşletmeniz için Pergola, Fotoselli Kapı, Giyotin Cam yaptırmayı düşünüyorsanız, Bize danışarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Google Haritalar Sayfamızdan Takip edebilirsiniz.

Kocaeli RAM Pergola.

İLETİŞİM

Altınova Otomatik açılır kapanır Pergola yaptırmak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz.

CEP: ve Whatsapp 0530 976 1334

E-Mail:  info@kocaelipergola.com

Bahçecik Otomatik Işıklı Pergola

Bahçecik Otomatik Işıklı Pergola

Bahçecik Mabel Cafe Işıklı Otomatik Pergola

İNCELE
Kartepe 480 Residence Pergola

Kartepe 480 Residence Pergola

480 Residence Otomatik ve Işıklı Teras Pergola

İNCELE
MyStore Askılı Işıklı Pergola

MyStore Askılı Işıklı Pergola

Işıklı Askılı Pergola MyStore Kocaeli

İNCELE