MyStore Cafe için Askılı Pergola Montajımız

Kocaeli İZMİT MyStore Cafe Askılı Pergola Çalışmamız.

MyStore Cafe Askılı Pergola Montaj  -Youtube linki

mystore_kafe_01

İşletmeler için en büyük problemlerden birisi, her mevsime uygun mekân kullanımını sağlayabilmektir. Kapalı işletmeler, kış mevsiminde ideal olurken, açık işletmeler ise, genellikle yaz aylarında müşterilerin yaygın tercihi olmaktadır. Bu problemi ortadan kaldırıp, özellikle dış mekânları, yıl boyunca kullanımda tutabilmek, çarpıcı çözümlerin ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

mystore_kafe_02

İşyerleri için ideal bir çözüm olan Askılı Pergola, otomatik, açılır kapanabilir, Işıklı - aydınlatmalı olarak işyeri sahiplerine kolaylıklar sağlamaktadır. Sağlam askıları sayesinde, oldukça uzun ömürlü ve kullanımı kolaydır. Askı sayesinde, olası hava muhalefet koşullarında dayanıklılık öne çıkmaktadır.
Askılı Pergola kolaylıktır, Hızlı açılır ve kapanır, LED aydınlatma özelliği vardır, Sağlam ve kullanışlıdır.
işletmeler için en çok tercih edilen modeldir, Boydan boya, her işletmeye özel tasarım ve ebatlarda hazırlanır, Ani hava değişimlerine pratik çözümdür.

mystore_kafe_03

Dış ortamı tercih eden müşterileriniz için ideal bir üründür, İstenilen seviyede durdurabilme özelliği ile, dilediğiniz anda pergolanızı kapatabilir, açabilir, hava koşullarına uygun olarak kullanabilirsiniz. 
Yapı ruhsatı gerektirmez, Otomatik açılır kapanır şekilde tasarlanmıştır, Ergonomik ve fonksiyoneldir, Dört mevsim mekanı kullanma imkaanı sağlar, Askılı Pergola sistemi üzerine kuruludur.

mystore_kafe_04

Led Işıklı olması, akşam saatlerinde dış mekanda oturan müşterilere kolaylık sağlamaktadır.
Askılı Pergola modellerinde, İstenilen seviyede açılıp kapanabilmesi, hava koşullarına göre, gün ışığından faydalanma, yağmurdan korunma gibi birçok fayda sağlamaktadır.
Askılı, Düz Eğimli Pergola sistemleri, özellikle restaurant, cafe, lokanta, OTEL Motel önü gibi işletmelerin cephe bölümlerindeki, açık ve geniş alanlarda, yere ayak ve destek uygulanamayan alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Askılı Pergola Sistemleri, Farklı taşıyıcı konstrüksiyonlardan üretilen, olumsuz hava şartlarına dayanıklı, kış şartlarında da, mekanları rahatça kullanılabilir hale getiren tente sistemleridir.

mystore_kafe_04A

Askılı sistem ya da ön direk uygulaması ile, isteğe bağlı olarak montajı yapılan bu tente çeşidi, müşteriye bu konuda farklı çözümler sunmaktadır. Özellikle, duvara dayalı olarak, askılı sistemle monte edilen pergola tente çeşitleri sayesinde, manzara bozulmadan, keyifli bir şekilde oturulabilir. Geniş alanlar için ise, mekânın genişlik açısından daha avantajlı kullanılması için, kamelya çeşitleri bulunmaktadır. Çift taraflı açma kapama sistemi, dış mekânı daha fazla kullanışlı bir hale getirir.
Pergola siparişleriniz, Deneyimli Pergola Ustalarımız tarafından özenle Montajı Yapılır.
Kocaeli, Sakarya, Düzce, Yalova, illerinde ve ilçelerinde; Pergola, Pergola Tente, Giyotin Cam hizmeti vermekteyiz.

mystore%20kafe

Referanslarımız, Müşterilerimizin Memnuniyeti, bizim için ilk esastır.
Sizler de Terasınız, balkonunuz, işletmeniz için, Otomatik Pergola, Giyotin Camlı Pergola, Tente Pergola yaptırmayı düşünüyorsanız, Bize danışarak ücretsiz keşif ile fiyat teklifi alabilirsiniz.
Villa, Teras, Balkon ve İşletmelere ve özel, istisna durumlar için Pergola siparişlerinizi, özen ile tasarlayıp, kullanıma sunuyoruz. Giyotin Cam ve Pergola örneklerimizi, internet sitemiz kocaeli pergola.com sayfalarımıza bakarak takip edebilirsiniz.
Hayırlı işler Bol Müşteriler diliyoruz Güzel günlerde kullanmanız temennisi ile...

Bizi, Google Haritalarda - Facebook - İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Kocaeli RAM Pergola.

Aziz Mahmut Karaman

İLETİŞİM

Kocaeli İzmit  Yalova Sakarya Otomatik açılır kapanır Işıklı Oval Pergola  - Giyotinli Cam Sistemleri yaptırmak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz.

CEP: ve Whatsapp 0530 976 1334

E-Mail: info@kocaelipergola.com

Başiskele Giyotin  ve Cam Tavan

Başiskele Giyotin ve Cam Tavan

Isıcamlı Kapı Girişi Giyotin Cam ve Cam Tavan

İNCELE
Kırkpınar Pergola Tente

Kırkpınar Pergola Tente

Sapanca Otomatik Pergola Tente

İNCELE
Başiskele Otomatik Pergola

Başiskele Otomatik Pergola

Başişkele Deryace Teras Pergola

İNCELE