Kocaeli İzmit Tüysüzler Askılı Otomatik Işıklı Pergola

Otomatik Askılı Pergola Tente. Kocaeli Askılı Otomatik Pergola

Kocaeli, İzmit'de, Tüysüzlerde Bir Villanın Verandası için, Otomatik, Hareketli, Açılır Kapanır, Işıklı Askılı Pergola Tente Montajımızdır.

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

Verandanızda oldukça güzel ve şık görünüm sunan Askılı Pergola, Teknolojik tasarımlara uygunluğu ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih sebeplerindendir.
Müstakil, Bahçeli, villa ve evlerin

 • Bahçelerinde,
 • teras,
 • çatı,
 • çardak,
 • saçak,
 • balkon,
 • havuz
 • gibi, Verandalarda,
 • kahvaltı salonu,
 • kafeterya,
 • restoran ve lokanta gibi bir çok alanlarda, açık havada bulunan yaz ya da kış bahçelerinde, havuzlarda ve daha bir çok yerde, bu sistemler tercih edilerek, bahse konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilir olarak tasarlanmaktadır.

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

Dükkanların önleri için idealdir. En çok tercih edilen seçenektir. 
Verandalarda, kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve lokanta gibi türlü mekanlarda, açık havada bulunan yaz ya da kış bahçelerinde, havuzlarda ve daha bir çok yerde, bu sistemler tercih edilerek, bahse konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilir.

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

Askılı Oval Pergola sistemleri özellikle restaurant, cafe, lokanta gibi işletmelerin cephe bölümlerindeki açık ve geniş alanlarda, yere ayak ve destek uygulanamayan alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Askılı Oval Pergola Sistemleri Farklı taşıyıcı konstrüksiyonlardan üretilen, olumsuz hava şartlarına dayanıklı, kış şartlarında da mekanları rahatça kullanılabilir hale getiren tente sistemleridir.

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

Ticari Kullanımlarda, Müşterilerinize dışarıda hizmet isteyen işyeri sahipleri için tasarlanmış, uzun ömürlü, hava muhalefetine göre daha dayanıklı olan bu Dükkan Önü Kapatma askılı pergola modellerinde, ilave seçenek eklemek mümkün olmaktadır.

izmit-tuysuzler-askili-otomatik-pergola

Dükkan Önü Kapatma, Askılı sistem ya da ön direk uygulaması ile isteğe bağlı olarak montajı yapılan bu tente çeşidi, müşteriye bu konuda farklı çözümler sunmaktadır. Dükkan Önü Kapatma, Özellikle duvara dayalı olarak askılı sistemle monte edilen pergola tente çeşitleri sayesinde, manzara bozulmadan keyifli bir şekilde oturulabilir bir kullanım sunmaktadır. Geniş alanlar için ise mekânın genişlik açısından daha avantajlı kullanılması için kamelya çeşitleri bulunmaktadır. Çift taraflı açma kapama sistemi, dış mekân daha fazla kullanışlı bir hale getirilebilmektedir.

İşletmeler için en çok tercih edilen Modeldir. İşletmeler, İş Yerleri, Villalar, Balkonlar, Teraslar için, en büyük problemlerden birisi her mevsime uygun mekân kullanımını sağlayabilmektir. Oldukça kullanışlı olan bu askılı pergola modellerinde, askı sayesinde olası hava muhalefet koşullarında dayanıklılık öne çıkmaktadır. Led Işıklı olması, akşam saatlerinde dış mekanda oturanlara, kolaylık sağlamaktadır. 

Terasınız, Size Özel Olsun. Yaz aylarında Veranda, Teras, Balkon, Bahçe keyifini, Güneş ve hava koşullarından etkilenmeden, Pergola'nın keyfini çıkarın. Otomatik açılabilen kapanabilen, LED veya normal ışıklar ile teknolojiye uygun tasarımlar eklenebilen, Veranda, Teras Pergola Modelleri hakkında ücretsiz keşif ile, fiyat alabilirsiniz.

Evlerinizde, Villalarınızda, Kapı Önüne, Balkon, Teras, Verandalarınız için, istenilen ebat ve tasarımlarda, istenilen özelliklere göre, Otomatik Pergola Tente yapıyoruz. Ayrıca, Bir işletmeniz var ve, ticaret hanenizde ürün satıyorsanız, İşletmenizin ürünlerini dış ortamda teşhir etmek istiyorsanız, Ya da, Müşterilerinizi dış ortamda ağırlamak istiyorsanız, oldukça talebi fazla olan Tente Pergolaları tercih etmeniz gerekir. İşletmeniz ve Balkonlar için, Oldukça sık tercih edilen modellerimizden biri olan Pergola Tente, Boydan boya, havuzların üzeri, veranda, balkon veya terasınızı kaplayarak, istenilen seviyede durdurulabilen, otomatik olarak açılıp kapanılabilen, en çok tercih edilen bir ürünümüzdür. ışıklı Teras Pergola Modellerinde; Pergola yapılacak olan alana, özel olarak yapılmaktadır. 

Pergola Tentenin bir kaç özelliğini şöyle sıralayabiliriz. Yapı ruhsatı gerektirmez, Otomatik açılır - kapanır şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik ve fonksiyoneldir. Dört mevsim mekaanı kullanma imkaanı sağlar. Motorlu, Kumandalı, Otomatiktir, Elektrostatik Toz Boya, Bütün hava koşulları ve iklim olaylarına karşı dayanıklı, Alev yürütmeme özelliğine sahip, Ray sistemli, Uzaktan kumandalı, Triger kayış ve rulman makara sistemi, Alüminyum yağmur ve dere inişi. 
Estetik Görünüm ile Farkınızı Gösterin. Teras Katınızı, Modern, Estetik, Yaşam Alanına Dönüştürüyoruz. Mevsimlerin Tadını Çıkarın.

Sizler de, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Yalova illerinde ve ilçelerinde, Villa, Teras, Balkon ve İşletmelere, işyerinize, Lokanta, Mağaza, Otel, Cafe, Restoranınıza, ister sabit, ister açılıp kapanan seçenekleri ile, LED aydınlatmalı, Otomatik Pergola, Giyotin Camlı Pergola, Tente Pergola, askılı pergola, ışıklı pergola, giyotin cam sistemi, Zemini Deck Kaplamalı Pergola Sistemi, Havuz Üzeri Pergola Sistemi, Kapı önü Cam Kapama Sistemi, ve buradaki gibi Otomatik, Açılır Kapanır Pergola Tente yaptırmayı düşünüyorsanız, hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Siparişleriniz, Deneyimli Ustalarımız tarafından özenle Montajı Yapılır. 
Daha önce montajı tamamlanan örneklerimize, Google Haritalarda, Facebook Sayfamızda, İnstagram Sayfamızda, internet sitemiz, kocaeli pergola.com, üzerinden de sayfalarımıza bakabilir, Bize danışarak ücretsiz keşif ile fiyat teklifi alabilirsiniz. Referanslarımız, Müşterilerimizin Memnuniyeti, bizim için ilk esastır. Hayırlı işler Bol Müşteriler diliyoruz. Güzel günlerde kullanmanız temennisi ile...
İLETİŞİM.
Bizi, Google Haritalarda, Facebook, İnstagram, internet sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz.
Kocaeli RAM Pergola.
Aziz Mahmut Karaman.
E-Mail adresimiz,  info@kocaelipergola.com,
Cep telefonu ve Whatsapp numaramız, 0, 530, 976, 13, 34 .


 

Kullar Teras Otomatik Pergola

Kullar Teras Otomatik Pergola

Kullar Otomatik Pergola Sandvic Panel

İNCELE
Flora Park Tente Pergola

Flora Park Tente Pergola

İzmit Plorapark Cam Balkon Pergola

İNCELE
Ocakbaşı 1863 Askılı Pergola

Ocakbaşı 1863 Askılı Pergola

İzmit Ocakbaşı 1863 için Askılı Pergola Montajımız

İNCELE