RAM PERGOLA Kocaeli izmit Pergola Vizyon

Bir çok ürünü ile dış mekânları güneş ışınlarından, rüzgâr ve yağmurdan koruyarak yaşanılır hale getirmektedir. Açılır kapanır pergola tente sistemleri, açılır kapanır tavan sistemi özel gergi sistemi sayesinde tüm hava şartlarında kullanılabilir. Ayrıca katlanır raylı tente kış bahçesine dönüştürülebilmektedir. Kullanıcısına özgürlüğü vadeden RAM PERGOLA

  • Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak.
  • Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak.
  • Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak.
  • Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek.
  • Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.

RAM PERGOLA ve gölge sistemlerinin hedefleri arasındadır.


Kullanıcısına özgürlüğü vadeden RAM PERGOLA gölge sistemleri, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, Storbox tente, Kasetli tente, Şeffaf Stortente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi, Dekoratif tente, Maxibox Plus tente, T Model tente ve daha birçok tente çeşidi alanlarında faaliyet göstermektedir. RAM PERGOLA mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı tente seçenekleri sunmaktadır. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden RAM PERGOLA müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor.